Rozvodové řetězové sady

EngineModel_300px.jpg

Posláním společnosti Tsubaki Automotive je dodávat rozvodové řetězové sady, které odpovídají standardům nové generace vysoce výkonných motorů, šetrných k životnímu prostředí.

Posun ve vývoji výkonu motoru

Tsubaki Automotive se proslavila jedinečnou kvalitou svého sortimentu. Společnost si zakládá na inovaci, investuje do rozvoje nových technologií, neustále monitoruje trh a pružně reaguje na změny v automobilovém průmyslu. Není to tak dlouho, co investovala do rozvoje kompaktnějších rozvodových sad, aby vyhověla rostoucí poptávce trhu po malých, kompaktních automobilech.

Rozvodové sady

Rozvodové sady pohánějí hřídel motoru a mohou být buď na bázi řetězu nebo řemenu. Se zvyšujícími se nároky na výkonnost a kompaktnost automobilových motorů roste poptávka po řetězových sadách. Typ řetězu je vybírán podle parametrů výkonových charakteristik - životnosti, hluku či kompaktnosti. Tsubaki Automotive vyrábí rozvodové řetězové sady pro všechny typy motorů. Nabízí řetězy válečkové, pouzdrové a ozubené.

Valečkové a pouzdrové řetězy

RollerBushChains_200px.jpg

Pouzdrové řetězy společnosti Tsubaki Automotive se díky své vynikající pevnosti a dlouhé životnosti používají zejména v naftových motorech. Využití naftových motorů je stále běžnější, protože tolik nezatěžuje životní prostředí.

Klíčovou roli v rozvodových sadách hrají válečkové řetězy. Umožňují pohon hřídele a přesné načasovaní vstřikovacích ventilů. Válečkové řetězy společnosti Tsubaki nabízejí všechny výkonové charakteristiky poptávané předními automobilovými výrobci. Jsou známy svou pevností, dlouhou životností, nízkou hlučností a lehkostí.

Ozubené řetězy

SilentChain_200px.jpg

Ozubené řetězy společnosti Tsubaki Automotive jsou velmi tiché a zároveň odpovídají kvalitě válečkových řetězů. Díky svému ultra malému ozubenému řetězu s roztečí pouhých 6,35mm je firma schopna nabídnout ještě kompaktnější rozvodové sady.

Součástky pro rozvodové řetězové sady

Řetězová kola

Sprockets_200px.png

Řetězová kola spolu s řetězy přenášejí rotace na hřídel. Hutní technologie a procesy tepelného zpracovaní společnosti Tsubaki zvyšují životnost řetězových kol. Ta jsou nyní také kompatibilní s ozubenými řetězy. Rozvodové sady společnosti Tsubaki Automotive jsou díky speciálně upraveným zubům řetězového kola tišší.


Napínáky

Tensioner_200px.jpg

Napínáky významně přispívají ke snížení hluku tím, že působí proti vibracím a prodlužovaní řetězu. Díky kombinaci olejové hydrauliky a mechanické technologie, vyhovují napínáky společnosti Tsubaki Automotive požadavkům všech automobilových výrobců. Nejsou hlučné a jsou vysoce spolehlivé. Jsou speciálně navrženy tak, aby snížily nadměrné pnutí řetězu.


Napínací a vodicí lišty

LeverGuide_200px.jpg

Napínací a vodicí lišty plní důležitou roli při zmírňování vibrace řetězu a zajištění přesného načasování ventilů. Díky pokroku v oblasti výzkumu materiálů a technologií, vyrábí společnost Tsubaki Automotive lišty s nižšími hodnotami tření.