Divize Tsubaki Automotive

about-tc-office-308x171.jpg

Světový lídr ve výrobě rozvodových řetězů pro automobilový průmysl

Tsubaki Automotive už přes padesát let vyvíjí, navrhuje a vyrábí rozvodové řetězové sady pro pohonné motory automobilovým firmám po celém světě. Vzhledem k vysokým požadavkům v oblastech technologií, kvality a výkonu, vyvinula Tsubaki Automotive své vlastní procesy. Díky svým unikátním technologiím je firma vedoucím výrobcem rozvodových řetězů.

Tsubaki Automotive má zastoupení v Evropě, Japonsku, Severní a Jižní Americe, Thajsku, Číně a Koreji. Novým členem divize pro výrobu rozvodových sad pro pohonné motory je firma Tsubaki Automotive Czech Republic s.r.o., která se zaměřuje na výrobu a montáž rozvodových pohonných řetězů a součástek pro přední evropské automobilové výrobce. Tento závod je vedle britské pobočky druhým tohoto typu v Evropě. Výroba v České Republice byla spuštěna v roce 2017.

Sortiment Tsubaki Automotive

Proces inovace

Tsubaki Automotive, jako přední dodavatel automobilových rozvodových řetězových sad, usiluje o inovaci v oblasti technologií. Díky rozsáhlému výzkumu a vývoji je společnost schopna uspokojit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Rozvodové řetězy

Řetězy společnosti Tsubaki Automotive jsou plně optimalizovány v oblastech síly; opotřebení; tření; hluku, vibrace a tvrdosti; hmotnosti; prostoru a ceny. Dodáváme následující typy řetězů:

Součástky pro rozvodové řetězové sady

Ostatní řetězové systémy