Úspěch Tsubaki Automotive

home-car-mirror-image-622x292.jpg

Proces inovace

Tsubaki Automotive se proslavila jedinečnou kvalitou svého sortimentu pohonných řetězových sad, které již půl století dodává předním světovým automobilkám. Společnost si zakládá na inovaci a neustále investuje do rozvoje nových technologií.

Vysoký výkon a kvalita

Technologické systémy Tsubaki Automotive jsou navrženy tak, aby reagovaly na vysoké nároky zákazníka. Díky svým unikátním technologiím je firma vedoucím výrobcem.

Eko-Produkty

Řetězy řady Zerotech snižují tření, jsou při zachování stejné výkonnosti lehčí a menší a mají delší životnost. Tím přispívají ke značným úsporám energie a snižování emisí CO2.

Specializované technologie

difference-service-308x257.jpg

Pro výrobu rozvodových sad používá Tsubaki Automotive analýzy simulace za pomoci Computer Aided Engineering (CAE). Nové produkty jsou testovány nejen pomocí testovacích zařízení, ale také přímo na pohonných motorech. Použitím nejmodernějších technologií a vlastních hodnoticích metod, dodává Tsubaki Automotive svým zákazníkům produkty nejvyšší kvality, které přesně odpovídají jejich požadavkům.

difference-tested-625x303.jpg

Globální působení společnosti Tsubaki Automotive

Tsubaki Automotive má své zastoupení v Evropě, Japonsku, Severní a Jižní Americe, Thajsku, Číně a Koreji. Díky tomu, že společnost působí v různých koutech světa, je schopna adekvátně reagovat na rozdílné požadavky automobilových výrobců. Rovněž je schopna optimalizovat svou produkci a dodávat zboží stejné kvality nehledě na oblast, kde je vyráběno.