O nás

Tsubaki Group v kostce

Mateřská firma Tsubaki Group byla založena v roce 1917 v japonské Osace jako výrobce řetězů. V průběhu let se firma rozrůstala a rozšiřovala svou působnost. Nyní skupina Tsubaki Group vyrábí širokou škálu strojních dílů a celků, včetně systémů pro manipulaci s materiálem, automobilových dílů a produktů na přenos výkonu. Tsubaki Group se v současnosti dělí na následující divize:

Divize Tsubaki Group

Během svého působení si Tsubaki Group vybudovala pevnou pozici na mezinárodním trhu, a to nejen díky svému know-how v oblasti rozvoje produktů, ale také v oblasti výrobních technologií. Firma se neustále snaží vycházet vstříc požadavkům svých zákazníku po celém světě a upevňovat si vedoucí pozici ve všech oblastech svého působení.

Světový výrobce rozvodových řetězů

Tsubaki Automotive, divize pro výrobu rozvodových sad pro pohonné motory, nabízí automobilovým firmám po celém světě rozvodové řetězy. Jejich sady umožňují vedoucím výrobcům aut sestavovat motory, které jsou nejen výkonnější, ale také ekologičtější.

Technologické systémy Tsubaki Automotive jsou navrženy tak, aby reagovaly na vysoké nároky zákazníka. Díky svým unikátním technologiím je firma Tsubaki Automotive vedoucím výrobcem rozvodových řetězů. Spravuje 68% japonského a 33% světového trhu.

CzechPlantBW_300px.pngČeská pobočka automobilové divize byla založena za účelem výroby a montáže rozvodových řetězových sad pro přední evropské výrobce automobilů. Tento závod je vedle britské pobočky druhým tohoto typu v Evropě. Výroba v České republice byla spuštěna v roce 2017.

Tsubaki ve světě

Tsubaki Automotive má celosvětovou výrobní a prodejní síť se zastoupením v sedmi klíčových oblastech (Evropě, Japonsku, Severní a Jižní Americe, Thajsku, Číně a Koreji).

about-world-map-625x255.png